SKILL & CHILL

WE WILL MAKE YOU CHILL BY USING OUR SPECIAL SKILL

CHILL & SKILL

WE FEEL CHILLOUT WHEN WE SEE YOUR BUSINESS GROW WITH OUR IT SOLUTIONS.

SKILL & CHILL

Pragniemy się przedstawić, jako połączenie spokoju – CHILL z umiejętnościami - SKILL.

Rozwiązania informatyczne Innowacyjne systemy dla firm

Na co stawia SKILL & CHILL

Dostępność rozwiązań na wielu platformach

Stale rosnący popyt na urządzenia mobilne stawia przed nami wyzwania, aby tworzone przez nas rozwiązania były dostępne nie tylko z poziomu przeglądarki, ale również w pełni responsywne.

Piorunująca szybkość wytwarzania

Osiągamy współczynnik dostarczenia aplikacji do wykorzystania produkcyjnego (tzw. time to market) do 10x krócej. Czas (a zarazem koszt) wytworzenia zmniejsza się kilkukrotnie, co idzie w parze z redukcją kosztów utrzymania nawet o 70%.

Elastyczność & Skalowalność

Rozwiązania, które wdrażamy ukierunkowują się na stały rozwój w miarę zmieniających się wymagań przedsiębiorstwa i są w pełni skalowalne w wielu aspektach, np. zwiększania liczby użytkowników, funkcji i integracji.

Kilka słów o SKILL – CHILL
Zespół SKILL & CHILL składa się ze specjalistów IT, o silnych umiejętnościach technicznych oraz wiedzy biznesowej, mających 15-letnie doświadczenie w wielu obszarach informatycznych. Realizujemy projekty informatyczne o szerokiej skali i złożoności - to, co robimy w SKILL & CHILL to więcej niż praca, to styl życia.
Referencje, doświadczenie specjalistów SKILL & CHILL
Od 1999 roku nasi specjaliści pracują z różnymi systemami, które usprawniają pracę przedsiębiorstw, instytucji finansowych (banki, ubezpieczalnie) nie tylko na rynku polskim, ale również na rynkach zagranicznych. Głównym obszarem, w którym zespół SKILL & CHILL zdobył uznanie jest Enterprise Content Managment (obsługa i zarządzanie zasobami informacyjnymi), poparte dużą ilością wdrożeń systemów DMS, Workflow, Skanowanie oraz dedykowanych aplikacji rozwiązujących potrzeby klienta (np. integratory, aplikacje automatyzujące pracę). Spółka SKILL & CHILL jest autoryzowanym partnerem firmy OutSystems i firmy Kofax.
Dlaczego warto nas wybrać?
SKILL & CHILL, dzięki zastosowaniu elastycznych rozwiązań i pełnym zaangażowaniu traktuje każdego klienta wyjątkowo. Oferujemy klientom opracowanie strategii współpracy, zapewniamy narzędzia i możliwości, które zwiększają wydajność systemów informatycznych. Nakreślamy długoterminowy plan, który czasami zaczyna się od samego skautingu, idąc poprzez rozwój technologii - kończy się zawarciem strategicznych sojuszy, które pozwalają firmom na rozwój oraz uzewnętrznienie na jakże potrzebną innowacyjność.
Gdzie można nas znaleźć?
Na co dzień chillujemy w samym centrum Poznania, a gdy tylko nadaża się okazja wykorzystujemy swój skill, aby rozwiązywać informatyczne łamigłówki u naszych klientów oraz rozpoznawać potrzeby nowych.

Nasze umiejętności

 • Projektowanie
  %
 • Programowanie
  %
 • Zarządzanie projektami
  %
 • Konsulting
  %
 • SKILL & CHILL
  %

Nasze ostatnie zrealizowane projekty

Szukasz firmy, która zrealizuje Twój projekt? Zadzwoń do nas!
Aplikacje mobilne

Optymalizacja rozwiązań pod urządzenia dotykowe.

Wraz z nadejściem ery urządzeń mobilnych, nadeszła rewolucja w zakresie tworzenia stron www oraz systemów informatycznych. W SKILL & CHILL projektujemy, a następnie programujemy aplikacje czy też portale, które dostosowane są do różnych wielkości ekranów, wówczas użytkownik nie musi zmagać się z przesuwaniem ekranu palcem i powiększaniem wybranych elementów (nie traci czasu na zbędne czynności).

Konsekwencja SKILL & CHILL w podejściu "Pro User" jest spójna również z polityką Google, które wprowadza dodatkowe oznaczenia wyświetlanych w wynikach wyszukiwania witryn. Każda strona, która będzie czytelnie wyświetlała się np. na smartfonach, otrzyma etykietę „przyjazna dla urządzeń mobilnych”, a co za tym idzie:
- uzyskanie lepszego wskaźnika CTR,
- spełnienie wymogów wielu przedsiębiorstw, dla których takie podejście ma decydujące znaczenie dla ich automatyzacji pracy oraz rozwoju.

Poznaj zespÓł SKILL & CHILL

Łukasz Andrykowski

Łukasz Andrykowski

CEO, CVO & Co-Founder
Artur Pęcak

Artur Pęcak

CIO, CTO & Co-Founder
Maciej Szumocki

Maciej Szumocki

Head Geek
Kinga Jessa

Kinga Jessa

Marketing Director

Nasi klienci